Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - rj7rad - 21-03-2014 22:36

1. Metoda zarobku: PPA
2. Serwis: FireCash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: Nic nie zarobiłem, sporo czytałem
4. Twoje wymagania: Wytłumaczenie "co i jak", sumienność .
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: Rejestracja z reflinka

Kontakt:
PW


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - raikks - 22-03-2014 17:11

1. Metoda zarobku: PPA
2. Serwis: HighCash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: 3$ na fake generatorze, 1 klasę z PPA mam zaliczoną
4. Twoje wymagania: Porady co i jak zrobić by zarobić , stała pomoc
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: Rejestracja z reffa ,polecenie mentora


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Faffik - 26-03-2014 13:46

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
2.Serwis: póki co firecash ale mogę zmienić na serwis w którym działa mentor
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? na subskrypcjach 50zł w ppa nic
4.Twoje wymagania: doradzanie (nisze mam więc nie będę o nie prosił) wytłumaczenie co i jak
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? rejestracja z refa, nawet 10% zysków jak przekrocze magiczną stówe Lol


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - amazing892 - 26-03-2014 21:58

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: W sumie to obojętny byleby mój mentor miał odpowiednią wiedzę
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?: Każdy kto tu pisze jakąś wiedzę posiada, ja także ale to minimum, ale liczą się chęci, zaangażowanie i ambicje! Smile
4.Twoje wymagania: wprowadzenie do ppa, stały kontakt gg, rady od mentora, pomoc przy starcie
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Rejestracja z reflinka
% z zarobionych pieniędzy, jeżeli stan konta będzie wynosił 250 zł. Od tego progu, % (do ustalenia, miesięcznie, przekazuje mentorowi)

Kontakt:
GG : 6059570 lub pw


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Tekri - 28-03-2014 18:01

1. Metoda zarobku:
PPA/PPD

2. Serwis:
Taki który nie zwinie się po kilku miesiącach istnienia. Zdaje się na doświadczenie mojego przyszłego mentora Wink

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już co kolwiek, czy zarobiłeś już coś?:
Bawiłem się troszeczkę z serwisem FireCash. Wstawiałem filmiki na YT. Filmiki dotyczyły fake Cracków do gier. Zarobiłem około 5$

4. Twoje wymagania:
Szukam osoby, która nauczy mnie zarabiania z PPA/PPD i podzieli się swoim doświadczeniem. Chciałbym zarabiać na real niszach nie na fakach. Nie oczekuję podania mi gotowych nisz, sam postaram się coś znaleźć^^

5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
Oczywiście refa. Jeśli pomocą jaką mi zaoferujesz będzie "żyłą złota" możesz być pewny, że Ci się odwdzięcze w <<$>> Jestem pewien, że się dogadamy Smile

6. Kontakt: PW oraz GG:48199333


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - xann - 28-03-2014 21:25

1. Metoda zarobku:
PPA

2. Serwis:
Mi to obojętne Smile
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już co kolwiek, czy zarobiłeś już coś?:
Trochę czytałem, trochę się bawiłem vb itd

4. Twoje wymagania:
miło by było by mentor był aktywny na gg i pomógł ogarnąć bloga. Big Grin

5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
Refa i polecenie mentora znajomym
6. Kontakt: PW oraz GG:35442726


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - tr1ckz - 31-03-2014 01:04

1. Metoda zarobku: PPA, PPI
2. Serwis: bez różnicy
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już co kolwiek, czy zarobiłeś już coś?: Niecałe 6$ od wczoraj na media-kings, ale czuję, że nie tędy droga. Co do PPA to jeszcze się nie bawiłem, ale czytałem co nie co
4. Twoje wymagania: Odpowiedzi na pytania, może jakieś sugestie, no i oczywiście pomoc w rozpoczęciu oraz promowania bloga
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc? Reflinka i jestem otwarty na propozycje
6. Kontakt: PW oraz GG:1998618


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - WGC - 06-04-2014 16:31

1.Metoda zarobku: PPA/PPD
2.Serwis: Najlepszy Big Grin
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś? Na spamowaniu przez miesiąc jakieś 200zł Podstawy znam, tylko nie potrafie znaleźć sobie miejsca :/
4.Twoje wymagania: Dobry kontakt. Poszukuję osoby znającej się na rzeczy, co będzie w stanie po osiągnięciu następnych progów pieniężnych podawać mi coraz to lepsze sposoby Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Chęci, zaangażowanie, gwarancje zarobku na mnie Big Grin Oczywiście standardowo refflink.

Gg: 50361990


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - TOMEK94 - 07-04-2014 13:30

1.Metoda zarobku:
- PPA
2.Serwis:
- AstroCash
3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
- Zarobiłem 17$ na jednej niszy oraz posiadam swoją stronę
4.Twoje wymagania:
- Oczekuje stałej pomocy na GG oraz nakierowania na tematykę nisz.
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
- Mogę się zarejestrować z Twojego refflinka. No i oczywiście w razie większych profitów dogadamy się co do dodatkowych $$.

KONTAKT - GG: 13974021


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - patryk0407 - 07-04-2014 22:47

1.Metoda zarobku: substrykacje sms
2.Serwis: obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? nie, ale szybko się ucze, na ppa pracuje i ppd duzo
4.Twoje wymagania: aby podał mi mentor co gdzie i jak, dużo nie potrzebuje
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? ref + 10% z zarobków