Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xbox czy ps3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Xbox czy ps3 (/Temat-Xbox-czy-ps3-64587)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Xbox czy ps3 - Kzn - 03-10-2013 11:50

PS3 - polecam Smile


RE: Xbox czy ps3 - bartex89 - 03-10-2013 11:54

a do pesa lub fify co polecacie? interesuje mnie konsola tylko pod te gry, ma ktos stycznosc?


Odp: Xbox czy ps3 - Filox - 03-10-2013 12:05

Xbox slim + rgh, ew. Jakis Jasper z rgh

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2


RE: Xbox czy ps3 - Vister81 - 03-10-2013 12:12

Już gdzieś psiałem, więc wkleję po raz drugi :

Jako posiadacz obydwu konsol, mogę wyrazić w miarę obiektywną opinię

Na początek wygląd - tutaj nie ma co dyskutować. Jednym podoba się design X360 w wersji Phat, drugim PS3 w wersji Slim. Gusta i guściki. Wygląd nie może decydować o tym, jaką konsolę się wybiera.

Po drugie - możliwości. Plejka to tak naprawdę multimedialne centrum rozrywki. Obsługa Blu-Raya mówi sama za siebie - mając PS3, masz odtwarzacz BR i konsolę w jednym. X360 posiada zwykły napęd DVD, dlatego też instalacja gier jest wręcz zalecana, a wiele tytułów udostępnianych jest na dwóch/trzech płytach.

Kolejna sprawa, czyli awaryjność, która jest tutaj tematem wręcz kontrowersyjnym. Jak niektórzy zapewne wiedzą, pierwsze płyty główne montowane w X360 (Xenony/Zephyry/Falcony) były niezwykle awaryjne, ze względu na fatalnie rozwiązane chłodzenie oraz wysoki proces technologiczny (im wyższy proces, tym wyższa wydzielana energia i większy pobór prądu). Dlatego też powszechnie mówi się, że Xbox jest awaryjny. Teraz to mit i czysta zgroza, bo już ostatni model Phat (Jasper) był wręcz nie do ubicia, a co dopiero mówić o wersji Slim... Jeśli chodzi o PS3 - wersje Phat również były awaryjne, ale nie aż tak bardzo jak te od X`a. Dlatego też bezpieczniej jest brać od razu wersję Slim/SuperSlim.

Kwestia następna - internet. Osobiście uważam, że funkcje sieciowe są rozwiązane na X360 zdecydowanie lepiej, niż na PS3. Dlaczego? Voice Chat, lepszy czas dostępu, i parę innych, mniej ważnych szczegółów. Dlatego, według mnie, 10zł miesięcznie to żadna fortuna, a można bawić się naprawdę rewelacyjnie. Teoretycznie PS3 wypada tu lepiej, ze względu na darmowy internet, ale to już kwestia gustu.

Rzecz kolejna - PS+ vs Games With Gold. No tutaj oczywiście nie ma co mówić. M$ r*cha użytkowników jak może, i rozdaje im co miesiąc dwa beznadziejne, stare tytuły (chociaż taki Assassin`s Creed II, czy Dead Rising 2 to klasyki, i bardzo dobre gry), a Sony pieści swoich użytkowników jak może. Co miesiąc coraz to lepsze tytuły (przykład? Assassin`s Creed III), które jednak ograniczone są miesięcznym do nich dostępem (przypomnienie - raz pobierając grę z Games with Gold, masz ją już na koncie na zawsze). Tutaj bezprecedensowo wygrywa PS3.

Exclusive`y - według powszechnej opinii PS3 ma ich więcej, jednak to bujda. Owszem, ma znacznie więcej tytułów AAA, wręcz łamiących szczenę z kopary (The Last of Us, Uncharted, InFamous, itd.), jednak to Xbox posiada znacznie więcej "minisów". Ale to nieznaczący nic dla gracza szczegół. PS3 to, jak wymieniłem, The Last of Us, Heavy Rain, Uncharted, InFamous, i wiele więcej. Xbox może się za to pochwalić Gears of War, HALO (według mnie najlepsza gra wszech czasów), Fable, Forzą i innymi. Osobiście bardziej pasują mi Ex`y na X360, a na plejce pogrywam tylko w NieSławnego.

Doznania audio-wideo - opinie są podzielone, jednak to w wielu grach X360 obsługuję większą rozdzielczość, czy oferuje większą ilość detali. Ale dlaczego, skoro TEORETYCZNIE PS3 jest mocniejsze? Otóż przez to, że gry na plejce po prostu pisze się znacznie trudniej, niż te na X360. Jeśli jednak już uda się napisać dzieło (TLoS na przykład), to jest to naprawdę rewelacyjna oprawa. Tutaj nie ma wygranego, czy też przegranego.

Nic więcej pisać nie będę, bo już tak naprawdę nie ma o czym. Konsol nie warto porównywać, czy się o nie sprzeczać. Fanboye, którzy nigdy nie mieli w rękach konsoli "wrogiej", mogą pocałować się w cztery litery, i lecieć na kosmos.
Obydwie konsole to arcydzieła, na których każdy gracz będzie spełniony. Decydują tak naprawdę Exy, które są kwestią gustu

Pozdrawiam!


RE: Xbox czy ps3 - Rzeziu - 03-10-2013 12:16

PS3 - brak kosztów przeróbki do tego bardzo łatwo przerobić konsole http://www.ps3-hack.com.pl/
proponuje do tego zakupić dysk z 1TB pobierasz gry za darmo z internetu.


RE: Xbox czy ps3 - szalonymad - 03-10-2013 19:15

Ani ps ani xbox tylko SteamMachines


RE: Xbox czy ps3 - Matixio - 05-10-2013 05:18

Ps3 Wink


RE: Xbox czy ps3 - Boguśś - 05-10-2013 05:35

Tez zadawalem ten temat, i poodpowiedziah zdecydowalem sie na xbox.

Akurat w MediaMarkt radom byla oferta, biorac umowe w orange abonament/mix mozna bylo dostac rabat na konsole od 250-1k zl i zamiast placic 1499 placiles tylko 500.

Ale ja sie zdecydowalem i wziolem i nie zaluje.
A o to co wybralem:
Xbox 360 250 GB, 1 Pad, Kinect, 4 gry + Voucher na gre. Za kilka dni kupuje Gta v i fife 14.


RE: Xbox czy ps3 - Bargor - 31-10-2013 12:02

kinekt wymiata, bierz Xboxa


RE: Xbox czy ps3 - Restiv - 13-12-2013 22:17

PS3 ponieważ:
- Darmowe multi
- Odtwarza Blu-Ray
- Lepsze gry Exclusive: Uncharted, God of War, Killzone, Gran Turismo, InFamous, Heavy Rain i inne
- PS+ który za 200 zł rocznie oferuje 36 gier do pobrania za darmo.