Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) (/Temat-AstroCash-org-Konkurs-Styczniowy-Restock-65514)

Strony: 1 2


AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - AstroCash.org - 24-02-2013 23:45

Obiecany restock w którym do wygrania nagrodą główną będzie Kindle Paperwhite odbędzie się w czwartek 28 lutego!
Chcemy wykonać jutro zmianę serwera i dlatego też restock odbędzie się tak późno.
Zależy nam na tym aby każdy miał szanse oraz by nie było problemów z serwerem (chodzi głównie o przeciążenie).

Pozdrawiamy!



RE: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - m4rcin93 - 24-02-2013 23:54

Błąd w temacie - mamy koniec lutego już..


RE: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - yazir - 24-02-2013 23:55

To nie jest błąd, bo konkurs dotyczy stycznia Smile I zarobków styczniowych


RE: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - Skipi - 25-02-2013 06:43

Prosze o wyjasnienie zasad ile trzeba zarabiac Smile


RE: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - yazir - 25-02-2013 08:45

Skipi, pozwolę sobie wyjaśnić Ci tą zawiłość.
Temat ten dotyczy zapomnianego konkursu ze stycznia 2013. W założeniu osoby u których w "Month's Earnings:" widniała kwota $30 lub więcej brały udział w restocku. Ale z przyczyń technicznych ten restock jest przenoszony z początku lutego, przez po piętnastym aż na czwartek 28 lutego 2013r.


RE: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - Roxi5017 - 25-02-2013 11:04

Szkoda że się nie załapię :|


RE: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - HardCoreSex - 25-02-2013 16:36

Ten Kindle Paperwhite to do czytania ebook'ów, tak?
Jeśli tak to przydałby mi się ale szansa na wygranie to jakieś 0.1% xd


RE: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - ciamciaj - 25-02-2013 19:56

Tak, to do czytania. Mam i polecam, jest ekstra, wlasciwie juz nie czytam normalnie, bo szybciej mi idzie na ebooku Smile - zasługa e-ink Smile


RE: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - HardCoreSex - 25-02-2013 20:58

Nono ^^

Aha wracając do konkursów, myślę że lepszym pomysłem było by np ufundowanie 10 mniejszych nagród, niż jedną dużą. Jestem pewien że większość była by bardziej zadowolona z takich konkursów.


RE: AstroCash.org - Konkurs Styczniowy (Restock) - AstroCash.org - 25-02-2013 21:41

Restock na pewno odbędzie się w godzinach wieczornych Smile
Więcej informacji wkrótce!