Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) (/Temat-Potrzebujesz-pomocy-w-PPA-Zapraszam-65692)

Strony: 1 2 3 4 5


Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 28-02-2013 21:59

Witam, chętnie pomogę nowym w PPA oraz przekażę informacje o tym jak pozycjonować swojego bloga czy też filmy. Nigdy nie daje gotowych nisz, ale za to nakieruje bardzo dokładnie gdzie ich szukać. Dla osób, które zarobią pierwsze $ powiem jak szukać nisz dla konkretnych regionów np. Francji czy też Hiszpanii, Włoch itd.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania na PW jeśli dalej nie jesteś do mnie przekonany.

Na AC jestem od niedawna (2 tygodnie) więc nie mam jeszcze żadnej wypłaty ale na razie wygląda to tak:

Today's Earnings: $19.85
Yesterday's Earnings: $2.10 (czasami i tak bywa) Smile
Month's Earnings: $111.77

Wcześniej zarabiałem w innych serwisach PPA gdzie łącznie zarobiłem około 300$.

Ja osobiście nie pracowałem dużo, więc i zarobki nie są największe, ale dziennie poświęcałem około 10 minut. Nie liczę pierwszego dnia gdzie trzeba troszkę dłużej posiedzieć nad blogiem.


Zajmuje się również hostingiem, więc jeśli chcesz zarabiać na własnym serwerze to pomogę dobrać odpowiedni. Również pomogę zainstalować odpowiednie oprogramowanie, mogę przygotować grafikę itp.

Na chwilę obecną posiadam jednego oficjalnego refa, który w ciągu 3 dni zarobił 9$ poświęcając minimum czasu, więc chyba nie tak źle Smile

http://ppa-support.pl/


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Kallosz - 01-03-2013 23:43

Witaj mój mentorze!
[Obrazek: b13f88d7302a2.jpg]
Polecam Wink


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Funeek - 03-03-2013 22:14

Witaj mój mentorze!

Po drugim dniu są juz rezulataty

POLECAM !!! Big Grin



RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 03-03-2013 22:48

Osoby piszące do mnie na PW proszę o sprawdzenie czy Wasze skrzynki nie są pełne, bo z paroma osobami nie mogę się przez to skontaktować.


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - kubeq24 - 03-03-2013 23:00

opróżniłem Smile


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Roxi5017 - 03-03-2013 23:04

A więc tak, polecam użytkownika Mikoszi. Znam go już dość długo, jest moim dobrym kolegą i on pomógł mi ogarnąć bloga i optymalizację, pomaga dobrze również w sposobach szukania nisz, nie podaje typu "szukaj na yt wpisz sobie hack" itp. tylko inne metody. Obecnie radzę sobie sama, gdyż nie potrzebuje już jego pomocy. Myślę, że warto się do niego zgłosić. Tongue

Oczywiście moje zarobki nie są tylko jego zasługą (yazir też dużo mi pomógł), ale w dużej mierze przyczynił się do tego Smile

[Obrazek: zarobki.png]

Zarabiam od lutego na AstroCash Smile


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Symbian - 05-03-2013 18:58

Wszystko pięknie elegancko,poznałem nowe metody przechwytywania "Ofiar"/trol,a co najważniejsze są już efekty, poza tym miły i co najważniejsze szybki kontakt
Także polecam!


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - rozekrr - 05-03-2013 20:11

W PPA jestem miesiąc, jako tako zarabiam. Jednak zawsze przyda się dodatkowe centrum informacji, Mikoszi udzielił paru dodatkowych cennych wskazówek, co na pewno się przydaje. Pozdrawiam Smile


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - Mikoszi - 07-03-2013 17:58

Od jutra do niedzieli nie bardzo będę miał dostęp do Intrenetu ze względu na to, że wyjeżdżam za granicę a tam nie wiadomo jak z tym Internetem będzie, więc w tym okresie nie będę mógł Wam pomóc.

Osoby, które byłyby zainteresowane moją pomocą, a posiadają już konto na AC napiszcie na Email AC wiadomość tytułując ją: Zmiana poleconego, a w treści napiszcie swój nick oraz mój czyli Mikoszi.

To pomoże przyśpieszyć start naszej współpracy Smile


RE: Potrzebujesz pomocy w PPA? Zapraszam :) - recon - 08-03-2013 21:50

Jestem zadowolony ze współpracy,wszystko jest tak jak Mikoszi pisał.Niema problemu z kontaktem ,tłumaczy super tzn zrozumiale ...i ma bardzo dużo cierpliwości Huh

Ps: Naprawdę polecam tym którzy dopiero zaczynają... jak i tym co siedzą już w tym trochę bo na pewno nauczą się coś nowego Big Grin