Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . (/Temat-Pomoc-Pierwszy-raz-zarabianie-przez-internet-66832)



[Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - Matty094 - 25-03-2013 12:13

Zaczynam swoją przygodę z zarabianiem w internecie .
Otóż kuszą mnie wasze zarobki i chciałbym zacząc swoją przygodę z AstroCash.
Zarejestrowałem się z uploadowałem 1 plik a jak chcę pobrac to wyskakuje że trzeba podac numer telefonu oraz wysłac smsa .
Więc jakim cudem wy tyle zarabiacie na uploadzie .
Skoro wątpie że ktoś wyśle tego smsa , za pobranie 1 pliku .
Może mi ktoś wytłumaczyc w miare możliwości o co chodzi z tym zarabianiem .
Za pomoc reputację dam oraz zarejestruję się z linku polecającego .
Czyli tak zwany reflink .


RE: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - CMRR - 25-03-2013 12:15

Jak widzisz da się na tym wyciągnąć takie sumy.


RE: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - Gremquen - 25-03-2013 12:19

Ty wrzucasz jakiś plik, następnie ktoś(nie ty) jeśli chce go pobrać musi wypełnić ofertę..

Oferty dla Polaków są tylko płatne i mało warte(max.2$)..

Jednak inne kraje mają darmowe oferty i też sporo warte. Np. za jedno pobranie Francuza możesz zarobić nawet 25$


RE: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - Matty094 - 25-03-2013 12:21

Czyli mówisz że ludzie wysyłają smsa , za pobranie 1 pliku ?
Co przeważnie najlepiej uploadowac ?
Słyszałem że najnowsze filmy oraz muzyka są nieźle opłacalne.
Czy to prawda ?
Edit: No no nieźle .
A czy ilosc $ zależy od wagi pliku ?
Im większy plik ktoś pobierze tym więcej pieniędzy dostaje ?


RE: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - CMRR - 25-03-2013 12:22

Nikt Ci swoich nisz nie zdradzi.


RE: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - Skipi - 25-03-2013 12:28

Nie, obojetnie czy ma 0,01Kb czy 20GB kwota zależy od tego jaka oferta została wykonana (sms,podanie karty kredytowej czy ankieta), są kraje biedne z których lecą słabe pobrania 0,03$ jak np. Egipt, ale są też kraje mocno bogate w oferty gdzie pobrania są po 25$ z Francji.


RE: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - rozekrr - 25-03-2013 12:28

Matty, ten temat to chyba dowcip Smile? Przecież jest dział gdzie masz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, mało tego... Dodatkowo masz więcej informacji, oraz sposoby na szukanie/pozyskanie nisz. Poczytaj trochę, od tego jest forum i opcja szukaj.


RE: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - Matty094 - 25-03-2013 12:39

Dowcip to nie jest Wink
Dobra wytłumaczyliście mi w miare na czym to polega Tongue
Można close Smile


RE: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - clayfer - 25-03-2013 13:03

Gośc myśli, że od razu będzie zaczynał od sum typu $10 dziennie Tongue


RE: [Pomoc]Pierwszy raz zarabianie przez internet . - Matty094 - 25-03-2013 13:07

(25-03-2013 13:03)clayfer napisał(a):  Gośc myśli, że od razu będzie zaczynał od sum typu $10 dziennie Tongue

A czy ja mówię że 10$ dziennie ?
początki mogą byc kiepskie bo ja wiem o tym ,ale poźniej to się zobaczy Wink