Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata ze Studentswatch - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Wypłata ze Studentswatch (/Temat-Wyplata-ze-Studentswatch-66950)

Strony: 1 2


Wypłata ze Studentswatch - Skadi - 27-03-2013 13:55

Witam,
wklejam tu dowód wypłaty ze strony Studentswatch.

[Obrazek: r0xhATJ.jpg]


RE: Wypłata ze Studentswatch - szczygielek - 07-04-2013 09:25

czyli nie warto juz sie rejestrować?


RE: Wypłata ze Studentswatch - makingmoney - 07-04-2013 11:32

...


RE: Wypłata ze Studentswatch - Melex - 07-04-2013 11:39

Cytat: Już i tak nie idzie tam zarobić

ale po opisie tematu już nie .


RE: Wypłata ze Studentswatch - Szaman1644 - 07-04-2013 11:55

A co to wogóle za serwis? Co się na nim robi?


RE: Wypłata ze Studentswatch - Skadi - 07-04-2013 12:40

Nie warto się rejestrować. Zmienili całkowicie zasady.

Na początku było tak, że za zaproszenie 1 osby dostawałeś 1 StudentPoint.
100 StudentPoint to 50zł.
Na zapraszaniu wyciągnęłam 250 StudentPoint.
50 studentPoint dostałam za wymyślony projekt badawczy, który został zrealizowany.

Za wypełnianie ankiet z bazy ankiet dostawało się SocialPointsy, za które nie było w tamtym momencie nic.

Teraz StudentPoint można dostać za zaproszenie kogoś starszego niż 40. lat, ale wszystko weryfikują, więc nie macie sensu oszukiwać.
Za projekty badawcze też teraz są SocialPoint. Za wypełnianie ankiet tak samo.
Jest ranking i chyba 20 albo 25 pierwszych osób na miesiąc bedzie nagrodzonych. Oczywiście liczą punkty uzbierane przez miesiąc, a nie ogół.

Narazie widzę tam same problemy - jeden projekt badawczy się zakończył, a mi został przyznane studentPoint choć powinny być SocialPoint, a i tak z tych StudentPoiny nie mogę korzystać...Teraz trwa mój drugo projekt, zobaczymy co za niego dostanę.

Obsługa twierdzi, że mają jakieś problemy techniczne.


RE: Wypłata ze Studentswatch - Szaman1644 - 07-04-2013 13:14

Dzięki za info.


RE: Wypłata ze Studentswatch - Zupagesto - 07-04-2013 13:34

A ile zajęło zebranie tej kwoty? Jestem już w serwisie 1,5 roku i mam dopiero 68 students points i 64 social points. Generalnie ankiety są w dużych odstępach czasowych od siebie, za każdym razem dostaje maila że można nową wypełnić


RE: Wypłata ze Studentswatch - makingmoney - 07-04-2013 20:03

...


RE: Wypłata ze Studentswatch - Skadi - 08-04-2013 14:09

Pierwsze 50 złotych zarobiłam w 16 h pasywnego czekania i odpisywania o tym serwisie Smile

Później chyba tydzień czy dwa na te kolejne 150 zł, a na wypłatę czekałam 3 tygodnie, bo obsuniecie mieli przez oszustów.

Farmi studentów?facepalm
Nie pamiętam od którego roku życia można brać udział, chyba od 16 wzwyż. To nie jest tylko dla studentów.