Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji (/Temat-blog-i-dostep-do-strefy-poleconych-po-aktywacji-68667)

Strony: 1 2


blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - badii - 01-05-2013 14:06

Heja!
Założyłem bloga, kupiłem domenę i nie długo się pod nią podepnę. Oficjalne otwarcie pod koniec tego tygodnia, ale potrzebuję waszej pomocy. Mianowicie, chodzi mi o to, aby na tym blogu było coś takiego, jak rejestracja. Jedynie login do podania, hasło i email, bez linku aktywacyjnego. Po tym, jak dana osoba założy konto - ja będę musiał ją potwierdzić, czy kwalifikuje się pod moje wymagania, czy nie. Jeżeli tak - otrzyma dostęp do strefy dla 'poleconych', jeżeli nie to nic nie dostanieSmile Da się coś takiego zrobić?

Potrzebuję pomocy, pilne Smile


RE: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - surfer0700 - 01-05-2013 14:24

Oczywiście, że da się zrobić. Z jakiego skryptu korzystasz? WP?


RE: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - badii - 01-05-2013 14:40

Założyłem blog na blogger.com . Nie mam pojęcia jaki może tam być skrypt Smile


RE: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - surfer0700 - 01-05-2013 14:44

Okrojony Wordpress. Nie wiem czy tam da się to wykonać, powinno.... Na normalnym wordpressie na pewno. Nie korzystam z bogger'a więc Ci nie pomogę.


RE: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - Qwik - 01-05-2013 14:54

Na blogerze komentuje się wpisy poprzez konto na blogerze.


RE: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - surfer0700 - 01-05-2013 14:56

Czyli nie ma tam rejestracji, tak?
Bo z tego co kojarzę to wystarczy mieć konto na gmail'u czy na innych serwisach i jest się zalogowanym userem.

A więc dla autora tematu - jeżeli chcesz mieć taką 'bajerkę' to kupuj domenę, hosting i instaluj standardowego wordpressa. Smile


RE: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - badii - 01-05-2013 14:59

mi bardziej chodzi o to, aby dopiero po rejestracji miec dostep do jakis tam zakladekWink


RE: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - surfer0700 - 01-05-2013 15:00

No tak, ale rejestracja na blogspocie polega na założeniu konta na gmailu. A tego raczej nie możesz kontrolować. Chyba że ja czegoś nie wiem.


RE: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - Qwik - 01-05-2013 15:02

Niech autor zobaczy czy może moderować użytkowników.


RE: blog i dostep do strefy poleconych po aktywacji - Nicktim - 01-05-2013 17:53

(01-05-2013 14:06)badii napisał(a):  Założyłem bloga, kupiłem domenę i nie długo się pod nią podepnę.

Nie rozumiem. Zakupiłeś domenę, a bloga masz na bloggerze ?. Rozwiń tą myśl Smile