Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Limit transferu - blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Limit transferu - blog (/Temat-Limit-transferu-blog-69961)



Limit transferu - blog - Roku00 - 25-05-2013 14:49

Witajcie. Piszę do was bo potrzebuje kilka rad co do mojego bloga.
Na początku kupiłem serwer mały, po 1-2 mies zacząłem przekraczać dostępny limit więc zakupiłem serwer średni. Nie mija drugi tydzień i sytuacja
znów ponawia się.
Zapodam może screena.
[Obrazek: 1nigd5.jpg]


RE: Limit transferu - blog - sefakir - 25-05-2013 14:54

Optymalizacja bloga , wywal zbędne wtyczki itd

Co do transferu to kup serwer bez limitu


RE: Limit transferu - blog - pawliks - 25-05-2013 15:41

Z tego co widzę screen dotyczy zużycia procesora, a nie transferu. Nie wiem, czy nie użyto błędnego sformułowania, gdyż w nazwie tematu jest mowa o transferze, o którym nie ma ani słowa w poście Smile

Tak czy siak, odnośnie użycia CPU zachęcam do lektury tego tematu: http://zarabiam.com/Temat-SecurityHost-i-CPU-69835

Natomiast w kwestii transferu używaj obrazków w mniejszej rozdzielczości, w formacie JPG. PNG używaj tylko gdy wymagana jest przezroczystość.


RE: Limit transferu - blog - Roku00 - 25-05-2013 16:29

@up, Sorki, nie znam się na tym, ale wiadomośc na e-mail przychodzi, że przekroczyłem transfer.
@EDIT,10;56
Ok, wywaliłem zbędne wtyczki, widać różnice bo spadło z 1.97 na 1.13. Zobaczymy co będzie dalej.


RE: Limit transferu - blog - Roku00 - 26-05-2013 21:27

Hej. Dzisiaj po południu zużycie procesora było 1.13% a na wieczór przekroczyło ponad 2% (przekroczyłem limit). Zbędne pluginy pousuwałem. Podrzucę ss'a screena jak wygląda sytuacja
[Obrazek: qyerso.jpg]
Poradźcie coś, jak zminimalizować zużycie procesora :/
@EDIT
Cały czas rośnie!;/


RE: Limit transferu - blog - Skipi - 27-05-2013 06:11

Wgraj WP-Clean
i wp-optimizer jakos tak lub db-manager wtedy zobaczysz ile co.zajmuje w bazie danych.

Nie polecam wtyczek ze statystykami bo czesto zabieraja sporo miejsca w bazie lepiej zwykly kod google analytics dodaj.


RE: Limit transferu - blog - Roku00 - 27-05-2013 06:14

Hej, poczytałem trochę o optymalizacji i wgrałem wtyczki tj. DB Cache Reloaded, WP Super Cache.