Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygasająca Domena - Brak Płatności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Wygasająca Domena - Brak Płatności (/Temat-Wygasajaca-Domena-Brak-Platnosci-72257)



Wygasająca Domena - Brak Płatności - Boniekk - 05-07-2013 17:37

Witam wszystkich.
Mam pewien problem - mam nadzieję że mi z nim pomożecie.
Rok temu zarejestrowałem sobie domenę pod ppa - od pół roku trzyma się ona na pierwszej pozycji pod pewną frazą i zarabiam na niej przez PPAi grzechem było by ją stracić.
Domena zarejestrowana jest w home.pl - ja pieniądze posiadam tylko na paypalu a tam takiej opcji płatności nie ma.
Niestety nie jestem pełnoletni i nie mam jak zapłacić za tą domenę - mógłbym przez paypal ale tam tej opcji nie ma.

Czy da się jakoś przenieść domenę np. do az.pl gdzie jest płatność paypal ?

Do końca domeny pozostało mi 5 dni.

PS.Jeżeli ktoś mógłby wysłać ten przelew na tą domenę to ja mogę oddać kaske przez paypal + dodam jakiś zysk.


RE: Wygasająca Domena - Brak Płatności - Magoru - 05-07-2013 17:43

Na twoim miejscu zaczął bym o przedstawieniu sytuacji w home, jestem prawie pewien że postaraliby Ci się pomóc.
Ale mam nadzieje że ktoś bardziej doświadczony ode mnie też się wypowie.


RE: Wygasająca Domena - Brak Płatności - diabloo07 - 05-07-2013 18:13

Istnieje opcja przeniesienia domeny do innego dostawcy za pomocą kodu AuthInfo, lecz nie wiem, jak potem jest z przedłużeniem. Najlepiej załóż osobny temat w odpowiednim dziale, że wymienisz kasę z PayPala na przelew do home Wink


RE: Wygasająca Domena - Brak Płatności - GreenDay - 05-07-2013 21:22

Możesz tez założyć opcje na nią w dowolnym serwisie w którym jest płatnośc przez pp to jest kilkańaście złoty i potem po wygasnięciu masz tam pare dni na opłacenie jej .To tak w razie czego.