Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co pozycjonować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Co pozycjonować? (/Temat-Co-pozycjonowac-74642)



Co pozycjonować? - Kevintbg - 16-08-2013 14:35

Witam.
Mam pytanie. A mianowicie chce pozycjonować bloga. Tylko nie wiem czy pozycjonując stronę główną pozycjonuję też podstrony (wątki).


RE: Co pozycjonować? - Qwik - 16-08-2013 14:39

Główną i podstrony.


RE: Co pozycjonować? - Kevintbg - 16-08-2013 14:42

Czyli dajmy na to mam stronę o nazwie X na stronie znajduję się 4 posty Y1, Y2, Y3, Y4. Wykupując pozycjonowanie strony X wypozycjonują się również posty Y1, Y2, Y3, Y4?


RE: Co pozycjonować? - Qwik - 16-08-2013 15:04

Tak ale "moc" pozycjonowania się rozkłada na wszystkie podstrony.


RE: Co pozycjonować? - Kevintbg - 17-08-2013 12:49

Na 100 % tak jest na obojętnie jakie frazy? Czyli np wykupie pozycjonowanie dajmy to strony głównej o filmach na np 5 fraz związanych z tematem film nie z tytułami filmów które się na tej stronie znajdują to wypozycjonują się również filmy które będą się znajdowały na tej stronie na inne frazy niż zostało zakupione pozycjonowanie?


RE: Co pozycjonować? - twisted123 - 22-08-2013 17:18

Kevin pisz na pw Smile


RE: Co pozycjonować? - Komet - 22-08-2013 23:07

Polecam czasem uzyc logiki i samemu przemyslec to nad czym sie zastanawia. Pozycjonowanie to manipulowanie serpami,jest to niezgodne z wytycznymi google. Jesli robi sie to w nienaturalny sposob to predzej czy pozniej wujek sie zemsci. Teraz zastanow sie czy majac np 50 postow, do tego do kazdego po 5-15 tagow (kazdy tag to nowa podstrona - np http://www.twojastrona.com/tag/nazwatagu/nazwapostu - powstaje to do kazdego tagu), + kategorie(kazda kategoria to nowa podstona) - zatem czy majac te kilkaset podstron, pozycjonowanie tylko glownej bedzie wygladac naturalnie ? NIE