Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
The Walking Dead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: The Walking Dead (/Temat-The-Walking-Dead-74803)

Strony: 1 2


The Walking Dead - lol2020 - 18-08-2013 23:43

Witajcie, ogląda ktoś z Was The Walking Dead ? Jakie wrażenia ?

Ja już nie mogę doczekać się października i 4 Sezonu <3


RE: The Walking Dead - kleomenes - 19-08-2013 08:29

Ja oglądałem całkiem niedawno i powiem ci, że nieźle mnie wkręcił. Szło i z 6 odcinków w ciągu dnia Big Grin
Patrząc na całokształt to zdecydowanie polecam. Jedyne co mnie irytowało to skuteczność strzelecka bohaterów na poziomie strzelca wyborowego Big Grin Headshot-ów było więcej jak tych zombie chyba Big Grin


RE: The Walking Dead - lol2020 - 19-08-2013 09:08

Tak z tym strzelaniem to trochę przesadzili, do zombie 1 strzał i od razu head a do człowieka cały magazynek i nic. Ja też oglądałem po kilka odcinków dziennie, ciągła akcja i nie można się oderwać.


RE: The Walking Dead - hertia - 19-08-2013 15:30

Przekombinowany serial;p prawie cała ludzkość wyginęła a raczej zmieniła się w zombi zostały dwie grupy no i masa zombi zamiast połączyć siły to zaczęli sami ze sobą walczyć bezsensowne?


RE: The Walking Dead - kleomenes - 19-08-2013 20:30

Czy takie walki między sobą w obecnej sytuacji były by bezsensowne ? Tu bym dyskutował. Poza tym teraz też są walki mimo, że zombie nie panoszą się po ulicach Smile Zasoby, władza, chore ambicje itd.


RE: The Walking Dead - vankosiara - 19-08-2013 20:37

(19-08-2013 20:30)kleomenes napisał(a):  Czy takie walki między sobą w obecnej sytuacji były by bezsensowne ? Tu bym dyskutował. Poza tym teraz też są walki mimo, że zombie nie panoszą się po ulicach Smile Zasoby, władza, chore ambicje itd.

+ jeszcze innym się mogło w główkach popierniczyć z powodu apokalipsy Lol


RE: The Walking Dead - kleomenes - 19-08-2013 20:41

Przeżyć apokalipsę, niezła jazda by była. Tylko garstka ludzi i czyste karty w historii.


RE: The Walking Dead - Evid3nce - 19-08-2013 20:45

Ja obejrzałem wszystkie sezony no i cóż. .. Nie mogę się doczekać następnego Wink
Jacy są Wasi ulubieni bohaterowie? Moi to Deryl i Glenn Big Grin

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: The Walking Dead - kleomenes - 19-08-2013 20:49

Deryl to ten z kuszą, nie ? Jeśli tak to on i ta blondyneczka(MILF), co kręciła z tym "gubernatorem" Big Grin


RE: The Walking Dead - vankosiara - 19-08-2013 20:51

Obejrzałem raptem 2-3 odcinki i to nie wiem nawet które ale naprawdę jest to spoko serial Big Grin

Szkoda, że oglądam anime i nie mam czasu by to oglądać :c
Chociaż dobry serial przy pizzy i piwku razem z znajomymi Wink