Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poleceni na Nerdbux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poleceni na Nerdbux (/Temat-Poleceni-na-Nerdbux-75369)



Poleceni na Nerdbux - feniks9696 - 27-08-2013 21:20

Hej, ostatnio zainwestowałem na nerdbuxie 0,8$ na poleconych, niby to mało ale nikt nie lubi tracić. Problem polega na tym że żaden z poleconych nie klika. Powiedzcie mi czy też macie takie problemy i czy próbować szukać dalej aktywnych poleconych.


RE: Poleceni na Nerdbux - Eximo - 27-08-2013 21:52

Na nerd buxie to mala szansa na znalezienie dobrych RR. Poza tym to przy większych ilosciach zaczynasz na nich tracic. Polecam Ci sprawdzić WL z mojej sygny Wink


RE: Poleceni na Nerdbux - Hextor - 28-08-2013 20:35

(27-08-2013 21:20)feniks9696 napisał(a):  Hej, ostatnio zainwestowałem na nerdbuxie 0,8$ na poleconych, niby to mało ale nikt nie lubi tracić. Problem polega na tym że żaden z poleconych nie klika. Powiedzcie mi czy też macie takie problemy i czy próbować szukać dalej aktywnych poleconych.

Ja mam tylko jednego wynajętego, ale też wcale nie klika. Na Nerdzie to trzeba raczej na DR polegać jeśli chodzi o poleconych.


RE: Poleceni na Nerdbux - feniks9696 - 29-08-2013 09:07

A na neobuxie poleceni wyglądają lepiej ? W sensie klikania.


RE: Poleceni na Nerdbux - Eximo - 29-08-2013 09:26

Moze na start jakos daja rade ale przy większych ilosciach straty przynosza Sad Jak juz pisalem to polecam ci WorldLinx w sygnie temat jest.