Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kreator programów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Kreator programów (/Temat-Kreator-programow-78693)



Kreator programów - A$AP - 24-10-2013 17:47

Zastanawiam się czy jak powstanie już ten kreator, to nie będzie czasem takich sytuacji, że dodając jakąś grafikę do programu będziemy mogli być posądzeni o naruszenie praw autorskich?


RE: Kreator programów - themate0 - 24-10-2013 17:55

nikt nie poszedł od razu siedzieć za brak praw autorskich do jakiejś tam grafiki, zazwyczaj przychodzi e-mail z prośba o usuniecie ( albo z groźbą )


RE: Kreator programów - A$AP - 24-10-2013 18:06

Napisałem tylko bo przypomniało mi się jak ktoś tam zarzucał Easysub, że podpierdzielił tło do któregoś programu z innego serwisu.
Edit: Znalazłem już temat o tym. ES na te zarzuty odpowiedział, że kupili gotowy szablon.


RE: Kreator programów - Asghatoon - 24-10-2013 18:14

Haha dobrze to rozkminiłeś xD bo to będzie już wprowadzanie zmian w tym programie czyli naruszanie praw autorskich


RE: Kreator programów - acrossv13 - 24-10-2013 19:10

A wiadomo wg kiedy będzie ten kreator ?


RE: Kreator programów - PastaDLW - 24-10-2013 20:05

W poniedziałek beta będzie jak dobrze zrozumiałem.


RE: Kreator programów - aero2 - 24-10-2013 21:12

Chyba każdy wie co wstawia i każdy jest odpowiedzialny za swoje czyny, więc nie wiem po co takie dziwne pytanie.