Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Oszustwo? (/Temat-Oszustwo-78764)



Oszustwo? - Tyler - 25-10-2013 21:05

Jeśli zły temat to soory

Mam pytanie dostałem nie przyjemną wiadomość na facebook.Otóż dostałem wiadomość o treści

Przekonywująco napisane i nieżle skrojone oszustwo.Chodzi o lokalizator\ W poniedziałek zgłaszam sprawę do prokuratora. Strona easysub.pl nie istnieje,więc zaprzestań przestępczych procedur!! Jeśli konto mojego telefonu zostanie obciążone chociazby 1zł -nie odpuszczę takiego przekrętu

Nic nie mogą zrobić mnie ponieważ na stronie jest napisane wszystko że ta usługa jest płatna?

Prosze o odpowiedz


RE: Oszustwo? - surfer0700 - 25-10-2013 21:07

Nie ten dział (więc przenoszę). Poza tym raczej nie wiele mogą Ci zrobić. Na stronie jest napisane że są pobierane opłaty, a że nie chciało mu się czytać no to jego problem. Nie masz się czym przejmować.


RE: Oszustwo? - Tyler - 25-10-2013 21:08

soory bo nieprzeczytałem dzieki za odpowiedz wlasnie to chcialem uslyszeć xd


RE: Oszustwo? - sialala5 - 25-10-2013 21:09

(25-10-2013 21:05)Tyler napisał(a):  Jeśli zły temat to soory

Mam pytanie dostałem nie przyjemną wiadomość na facebook.Otóż dostałem wiadomość o treści

Przekonywująco napisane i nieżle skrojone oszustwo.Chodzi o lokalizator\ W poniedziałek zgłaszam sprawę do prokuratora. Strona easysub.pl nie istnieje,więc zaprzestań przestępczych procedur!! Jeśli konto mojego telefonu zostanie obciążone chociazby 1zł -nie odpuszczę takiego przekrętu

Nic nie mogą zrobić mnie ponieważ na stronie jest napisane wszystko że ta usługa jest płatna?

Prosze o odpowiedz

Lol Nie umie czytać regulaminu a do prokuratora leci? beka


RE: Oszustwo? - Tyler - 25-10-2013 21:12

no własnie wiem że jest wszystko napisane ze usługa jest płatna,ale wolałem sie upewnic POZDRO


RE: Oszustwo? - surfer0700 - 25-10-2013 21:12

Skoro uzyskałeś już odpowiedź, temat uważam za wyczerpany i zamykam.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.