Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fast Payout - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Fast Payout (/Temat-Fast-Payout-79275)



Fast Payout - dawid327 - 02-11-2013 16:14

Powiedzcie mi dlaczego nie mogę zlecić wypłaty potrzebuje fast payout żeby pon/wt mieć kasę . Mam 50 $ z czego 48.65 w available payout i 1.35$ w zarobkach z tego miecha , wypisuje wszystkie dane poprawnie zaznaczam fast payout i dupa nie chce mi zaakceptować wypłaty , co jest nie tak ? Nie jest to moja pierwsza wyplata ;p

Już wiem co jest powodem ale pojawił się nowy problem , zwykłej wypłaty też nie mogę zlecić , pojawia się komunikat . Please check provide information and try again . Wszystkie dane wpisuje poprawnie i nie wiem co jest grane Tongue


RE: Fast Payout - Pidii - 02-11-2013 20:12

Normalne wyplaty te z Available Payout wyplacasz na poczatku miesiaca.

Jezeli chcesz fast payout, jest mozliwy 21 dnia kazdego miesiaca przy ktorym kosztuje to 5% prowizji. Warto przypomniec ze minimum to 50$


RE: Fast Payout - matek697 - 06-11-2013 09:10

Nie 21 dnia każdego miesiąca tylko od 21 dnia każdego miesiąca, do zapewne 30/31 dnia lecą szybkie. Potem normalnie od 1 można zlecać gdy kasa wejdzie w avaiable


RE: Fast Payout - Boniekk - 06-11-2013 14:21

Ja zleciłem pod koniec października fast payout a wypłata nadal nie doszła .. pisze do astrocash i zero odzewu ..


RE: Fast Payout - matek697 - 06-11-2013 19:41

może coś źle wpisałeś, mi wszystkie doszły a zlecałem 3


RE: Fast Payout - damianus627 - 06-11-2013 19:46

(06-11-2013 14:21)Boniekk napisał(a):  Ja zleciłem pod koniec października fast payout a wypłata nadal nie doszła .. pisze do astrocash i zero odzewu ..

Jeśli wszystko dobrze zrobiłeś, a twoje leady nie są podejrzane to kasę powinieneś już mieć.
Do Astrocash nawet nie masz co pisać, bo ten śmieszny suport ci nie odpisze.