Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do finansowej niezaleznosci. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do finansowej niezaleznosci. (/Temat-Droga-do-finansowej-niezaleznosci-80177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Droga do finansowej niezaleznosci. - _Neo_ - 17-11-2013 19:28

Witam.

Mam zamiar uczynic PPA jedna z metod generowania przychodow malym kosztem zeby moc zajac sie bardziej okazalymi projektami.

Doswiadczenie:
- od 25 pazdziernika - firecash - ok 6$ zysku;
- od 1 Listopada przenosiny na Astro - na ten moment ok 50 $;

Moim podstawowym projektem ktorym sie zajmuje jest w tej chwili blog z hackami. Jest on postawiony na wordpresie i moim zdaniem jest wykonany dosc dobrze graficznie. Posiadam ok. 20 wpisow ale zgodnie z zasada Pareto ( 20 % dzialan przynosi 80 % zyskow zajmuje sie teraz tylko jednym z nich, drugiego promuje) Zyski sa tylko z jednego konkretnego hacka. Promocja to narazie tylko YT. Like - addmefast. Wyswietlenia - SYV. Ulubione - enhancevievs. Poszukuje osoby ktora pomogla by z SEO, czy GSA. Bloga odwiedza ok 130 UU dziennie.

Podstawowym celem na listopad mialo byc 200$ z racji faktu ze przezylem juz swoja pierwsza drastyczna chwile w PPA ( mianowicie zbanowanie wszystkich! filmow na YT) cel ograniczylem do 100$.

Dalsze plany to osiagniecie przychodu w miesiacy luty 2014 - 500$ - mierzalne ostatniego dnia lutego.

Wysallem tez dzis swoja oferte wspolpracy do glownych mentorow najwiekszych serwisow. Zobaczymy co z tego wyjdzie Smile

Stan na 17.11 :
45,07$ / 100$



Pytania:
1. Czy dzialacie w bramzy PPA rowniez w hackach? Nie mysleliscie o innych pomyslach?
2.W jaki sposob szukacie niszy? YT + slowo hack, cheat i najnowsze? Google trends?
3.Wolicie raczej nisze malo populrne przez ktore ciezko sie przebic ale jak juz sie uda daja wielkie zyski, czy raczej malo popularne ale przynoszace mniejsza ogladalnosc/ zyski?

Na pierwszy post starczy. Pozdrawiam Big Grin


RE: Droga do finansowej niezaleznosci. - Radarr - 17-11-2013 22:31

Powodzenia życzę Wink

Ad. 1 - Tak, na czitach. Myślałem ale wykombinować nie mogę.
Ad. 2 - Różne hacki szuka się róźnymi sposobami. Do gier facebook'owych szukasz na fb, witrynach przedstawiające top gry lub nowe, które się wybijają. To samo z innymi - do gier ogólnie, do androida, ios'a itd.
Ad. 3 - W pierwszej części powinno być bez 'mało' Wink - ja nie patrzę za bardzo na to. Ogólnie to ja leń jestem i wrzucę z 2 hacki na miesiąc, hehe.


RE: Droga do finansowej niezaleznosci. - _Neo_ - 18-11-2013 07:34

Dzieki! Powodzenia rowniez przy Twoich projektach! Smile Zauwazam ze w PPA wcale nie potrzeba duzo czasu zeby przynosilo to dobre zyski. Na poczatku jest zapieprz gdy stawiasz bloga etc. Przez pierwsze dwa tygodnie. Pozniej zajmuje Ci to max 2 godziny dziennie. A $$ same leca na konto. Podoba mi sie to coraz bardziej Big Grin Dobrym sposobem jest postanowienie sobie ze chociaz raz w tygodniu 1 czita wrzucisz, a jak Ci sie uda wykonac zadanie dac sobie samemu jakas nagrode. Czy to cos do zjedzenia co lubisz, czy zagranie w jakas gre Smile

Yesterday's Earnings:
$4.38

Stan na 18.11 :
49.45$ / 100$



RE: Droga do finansowej niezaleznosci. - _Neo_ - 19-11-2013 07:11

Zaczynam prace nad hackiem numer 2. Nawiazalem wspolprace z Ciamciajem Smile
Dosyć ładnie wpadaja dniówki, jak na 1 hack w sieci to jestem zadowolony Smile

Yesterday's Earnings:
$5.81

Stan na 19.11 :
55.26$ / 100$


Podzieli się ktoś skryptem do addmefasta na YT? Takim którego można zostawić na x czasu i on w tym czasie będzie sam nabijał? Obecnie używam tego z blackhatworld i póki dodawałem punkty przez Facebooka to śmigał ładnie. Ale od czasu gdy wszystkie numery telefonów są już wykorzystane do weryfikacji i przerzuciłem sie na youtube, czesto nie zalicza like lub się przeglądarka po prostu wyłącza.


RE: Droga do finansowej niezaleznosci. - perfekcyjna - 19-11-2013 08:55

Powodzenia życzę i ładnych zarobków :]


RE: Droga do finansowej niezaleznosci. - _Neo_ - 20-11-2013 07:16

PPA zdążyło mnie już przyzwyczaić ze zdarzaja sie też takie dni jak wczoraj. Ale to nic podsumowanie robi się po całym miesiącu, a nie jednym dniu. Jedem mail od Ciamciaja i nagle mam tyle pracy ze pali mi się w rękach. Zajebiście Smile


Yesterday's Earnings:
$0.59

Stan na 20.11 :
55.85$ / 100$



RE: Droga do finansowej niezaleznosci. - fato - 20-11-2013 12:14

powodzenia


RE: Droga do finansowej niezaleznosci. - kvba1998 - 20-11-2013 19:30

powodzenia


RE: Droga do finansowej niezaleznosci. - _Neo_ - 21-11-2013 08:58

Dzięki za słowa otuchy Smile Powoli bo powoli, ale cały czas do przodu :

Yesterday's Earnings:
$3.88

Stan na 21.11 :
59.73$ / 100$



RE: Droga do finansowej niezaleznosci. - _Neo_ - 22-11-2013 09:20

Wczoraj duzo czasu poswiecilem promocji ale oplacilo sie dzis na razie 4.73$ a przeciez dopiero 9 Big Grin

Yesterday's Earnings:
$3.60

Stan na 22.11 :
63.33$ / 100$