Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Zapowiedź-Knowing" - Wspaniały film ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: "Zapowiedź-Knowing" - Wspaniały film ! (/Temat-Zapowiedz-Knowing-Wspanialy-film-8084)



"Zapowiedź-Knowing" - Wspaniały film ! - Dareczek13 - 02-06-2010 20:46

Wiatm chciałbym przedstawić wspaniał film pt."Zapowiedź" (ang.Knowing), który powstał w 2009 roku. Więcej informacji niżej ; )

Recenzja:
Cytat:Film reżysera kinowego hitu "Ja, robot" (w roli głównej Will Smith). Film, na którym widz paradoksalnie najbardziej będzie się bał wiedzy o tym co się wydarzy. Czy nieświadomość jest rzeczywiście błogosławieństwem? czy może przekleństwem? Co ty byś zrobił, gdybyś znał najczarniejszą przyszłość? W 1958 roku w pewnej szkole zakopano kapsułę z rysunkami dzieci. Została ona odkopana 50 lat później, jednak okazało się, że jeden z tych rysunków to coś więcej niż tylko dziecięca fantazja. John Koestler (Nicolas Cage) wkrótce przekona się, że umieszczone na kartce papieru przypadkowe cyfry w rzeczywistości wyznaczają daty najstraszniejszych katastrof ostatniego pół wieku. Nie wszystkie proroctwa już się jednak wypełniły? zostały jeszcze trzy daty
Obstada:
  • Nicolas Cage - John Koestler
  • Chandler Canterbury - Caleb Koestler
  • Rose Byrne - Diana Wayland
  • Lara Robinson - Lucinda Embry / Abby Wayland

Okładka:
[Obrazek: Knowing_2009.jpg]


PS.
To tekst, który daje na fora jak rozsyłam linki .
A według mnie film jest bardz, powtarzam [b]BARDZO ciekawy !
Cały czas trzyma w głębokim napięciu, wręcz boisz się co będzie dalej ; )
Jedyne czego się nie spodziewałęm to zakończenia ... Może nie było złe, ale takei nieprzewidywalne ; )
Film Polecam Wam bardzo do obejrzenia. Najlepiej jak chcecie szybko to ONLINE, ale jak ktoś chce to mege dać linka do pobrania (tylko żeby nie było, że ja z LFE jakiegoś "wazera robie ;P)
Więc najlepiej na PW ; )

Widzę, że Ci co oglądali oceniają film więc dodam ankietę ; )


RE: "Zapowiedź-Knowing" - Wspaniały film ! - szulakaluble - 02-06-2010 20:51

Dla mnie ten film był yyyy po prostu nudny i przewidywalny ze aż głowa mała.... do tego Nicolas Cage to już nie ten świetny aktor co kiedyś teraz męczył mnie swoja rola Nawet głowy atut tego filmu czyli efekty specjalne były jak z filmu klasy B... moja ocena to 5/10 jest wiele lepszych filmów.


RE: "Zapowiedź-Knowing" - Wspaniały film ! - Dareczek13 - 02-06-2010 20:57

ja oceniam go na 8/10


RE: "Zapowiedź-Knowing" - Wspaniały film ! - Gumowy - 02-06-2010 20:59

Najlepsze w tym filmie były efekty specjalne Big Grin Spadający samolot normalnie wbił moją szczęke w podłogę Smile Końcówka troszkę do dupy. 6/10 na więcej ten film nie zasługuje.