Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy w Firecash Dobrze rozumuje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nowy w Firecash Dobrze rozumuje? (/Temat-Nowy-w-Firecash-Dobrze-rozumuje-82988)



Nowy w Firecash Dobrze rozumuje? - pezet40 - 03-01-2014 11:43

Witam. Poczytałem kilka wątków i mam kilka pytań odnośnie firecash... Ja to widze tak: proszę mnie poprawic jakby co
Rejestruje sie na firecash uplouduje jakis plik dostaje link i reklamuje owy link. Ktos przy pobieraniu tego pliku musi wykonac jakas akcje najczesciej platna aby pobrac... Wszystko fajnie tylko:
1. Moge uploadowac tylko pliki ktore nie lamia praw autorskich tak? Wiec np. Zipuje dema gier aby wyszlo 700mb i reklamuje ten link jako film. Na jednym forum pisze ze to wladcy pierscieni a na drugim ze to harrypoter i wszystko jest ok? postepuje zgodnie z regulaminem? Czy wyswietla sie nazwa pliku i musze oddzielnie fake'y uplodowac?
2. Reklamowac linki w zachodnich krajach tak? Oraz w usa? Bo tam tylko placa w miare dobrze za akcje i tych akcji jest duzo
3. Kasa za pobranie jest pokazywana w czasie rzeczywistym czy z opoznieniem jedna dobe?
4. Co najczesciej musza zrobic pobierajacy? Kliknac w reklame? Czy wyslac smsa? Czy placic kase z paypal czy kart kredytowych?

Fajnie ze firecash ma wyplaty na skrilla czy neteller to jest cos o czym nasze urzedy skarbowe nie wiedza Wink

Z góry dziekuje za odpowiedzi


RE: Nowy w Firecash Dobrze rozumuje? - comanche - 03-01-2014 12:09

1. To juz twoj wyborWink
2. Poprostu reklamowac, inne kraje jesli maja stawki rzedu 0,30$ czy 0,50$ tez sa dobre.
3. Po pobraniu podlicza ci kase do konta.
4. Najbardziej popularny jest sms.

Jak sie pomylilem w czyms poprawcieWink


RE: Nowy w Firecash Dobrze rozumuje? - pezet40 - 03-01-2014 12:13

Dzieki comanche za odpowiedź szybką jeszcze kilka pytan:
1. No moj wybór ale czy nazwa pliku uploudowanego i rozmiar pojawia sie przed wykonaniem płatnej akcji?
2. Czy faktycznie nie mozna umieszczac plikow lamiacych prawa autorskie? Dobrze to przegladaja? Firecash Usuwa za to pliki, konto? Sumienie mi nie pozwala troche robic fakow jak ktos placi chocby smsem Tongue Bede musial sie napic Wink
3. Gdzie firecash pokazuje jakie stawki na jakie kraje?

Pozdrawiam i dzieki


RE: Nowy w Firecash Dobrze rozumuje? - Diqtion - 03-01-2014 12:34

1. Tak pojawia się, ale jeżeli chcesz z góry wrzucać fake pliki to wrzucasz cokolwiek jako 1MB, wrzucasz to kilka razy, a potem w menadżerze plików w opcjach danego pliku zmieniasz im nazwy na takie jakie mają mieć i zmieniasz wyświetlaną wagę pliku na dowolną w Twoim przypadku 700MB.
2. Jeżeli ktoś zgłosi złamanie praw autorskich plik jest usuwany, FC na pewno nie chce mieć problemów z tego powodu.
3. Po zalogowaniu w panelu użytkownika po lewej wejdź sobie w System Ofert i wybierz jakiś mirror, zobaczysz oferty i stawki, możesz je sobie segregować.


RE: Nowy w Firecash Dobrze rozumuje? - pezet40 - 03-01-2014 12:46

O sam mistrz mi odpowiedział Wink Dzieki juz myslalem ze bede musial najmowac maszyne zdalna do uploadu bo w domu mam tylko 4/4mb a tu mozna zmieniac rozmiar pliku Smile myslalem o Tobie ciagle sie zastanawiam czy nie zalozyc nowego konta z twojego polecenia abys mi pomagal poki nie zaczalem... Wysylasz jakis standardowy poradnik dla swoich userow? Czy tylko odpowiadasz na ewentualne pytania? Ja mam innowacyjne pomysły wykorzystujace wiele maszyn i skryptow automatyzujacych pewne procesy a nie walka z youtobe ich filtrami czy żmudnym pozycjonowaniem, jeszcze zmudniejszym pisaniem blogów po to zeby dostac 2-4 pobrania dziennie Smile

I ostatnie pytanie czy w tych ofertach mirrorach trzeba cos konfigurowac ustawiac jakie reklamy itd? Czy one automatycznie sie dopasowuja do danego kraju? Reasumujac nic nie ustawiam wrzucam plik i reklamuje na planete Ziemie ? Wink


RE: Nowy w Firecash Dobrze rozumuje? - comanche - 03-01-2014 15:02

Nic nie musisz zmieniac w ofertach.

A co do Dawida to polecam bardzoWink On mnie wprowadzil w ten swiat i jestem bardzo zadowolony. Kontakt poprzez emailSmile A jesli chcesz byc jego poleconym to mozesz poprosic o podpiecie siebie poprostu, nie musisz nowego konta zakladac.


RE: Nowy w Firecash Dobrze rozumuje? - Diqtion - 03-01-2014 16:39

Nie musisz zakładać nowego konta (można się podczepić), nie musisz być nawet moim reffem, po prostu napisz jeżeli chcesz i masz pytania, a chętnie pomogę.