Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycja na yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Pozycja na yt (/Temat-Pozycja-na-yt-83231)

Strony: 1 2 3


Pozycja na yt - mypy - 06-01-2014 17:28

Witam, jestem początkujący i liczę na wyrozumiałość Smile
Chodzi o to iż zastanawia mnie sprawia z pozycją filmu na yt. Od czego zależy iż jeden film będzie miał od razu po wrzuceniu jedną z pierwszych pozycji a inny nie... czasem filmy posiadają podobną ilość komentarzy laików wyświetleń a itak jeden ma wysoką pozycję a inny bardzo niską...
Zaczeło mnei to zastanawiać po tym jak wrzuciłem jeden filmik, nie licząc na nic specjalnego gdyż coś nie idzie mi ten sposób zarabiania... 2 tygodnie się męczę i jedno pobranie a odwiedzin prawie wcale... No ale cóż, okazało się że od razu po wrzuceniu filmik trafił na pierwszą stronę, i jeszcze tego samego dnia pojawiło się właśnie to moje jedyne pobranie jak dotąd... Posiadam filmiki które mają po kilkadziesiąt komentarzy, laików i 301wyświetleń ( żaden jeszcze nie został odblokowany, to też mnie zastanawia i oczekuje aż w końcu coś zostanie odblokowane) a itak, albo są na bardzo odległych stronach albo w ogóle nie da się ich znaleźć nawet po wklejeniu dokładnego tytułu w wyszukiwarkę... Chciałbym wiedzieć co mogę robić źle i co poprawić aby w końcu jakikolwiek filmik znalazł się na lepszej pozycji...
Są filmiki mające zablokowane wyświetlenia na 301 (lub w ogóle pojedyńcze wyświetlenia) brak albo znikoma ilosć komentarzy kilka laików i znajdują się na jednej z pierwszych pozycji... O co w tym wszystkim chodzi:/???


RE: Pozycja na yt - Bolt - 06-01-2014 17:32

w kwestii tematu pozycji w yt się nie wypowiem bo to jest jedna wielka zagadka a algorytmy są zmieniane dosyć często stąd ciężko przewidzieć jak film najskuteczniej wypromować. Co do 301 wyświetleń to ci poradzę żebyś nie walił bez opamiętania tych wyświetleń, pierwsze 3 dni dobijaj do 300 dopiero potem dodawaj więcej wyświetleń - unikniesz zmrożenia filmiku


RE: Pozycja na yt - mypy - 06-01-2014 17:38

Dzięki za szybką reakcjęSmile No właśnie robiłem tak już, niestety też nie nie udałoSad mam nadzieje że w końcu to opanujęBig Grin Pomyślałem, że może to jest tak, że jak jeden filmik mi zamrożą na koncie to wszystkie dalej też już będą zamrożone. Wcześniej robiłem po 3-4 filmy na konto i wszystkie poblokowane... teraz zacząłem jedno na konto i na razie powoli dodaje do tych 300, za jakieś dwa dni się okaże czy uda mi się ominąć...


RE: Pozycja na yt - comanche - 06-01-2014 18:06

A jakim programem dodajesz vievsy?


RE: Pozycja na yt - mypy - 06-01-2014 18:20

u2bviews, wcześniej używałem jeszcze enhanceviews czy jakoś tak ale na razie zablokowane jest tam dodawanie wyświeleń, reszta jest płatna więc chcialbym poczekać z inwestowaniem do momentu zauważenia jakiegokolwiek postępu w tym sposobie zarobku...


RE: Pozycja na yt - comanche - 06-01-2014 19:48

Dodawaj za pomoca Share YT Videos. Nigdy mi nie zamrozilo filmikow na 301Smile


RE: Pozycja na yt - mypy - 06-01-2014 20:02

No ale tam trzeba albo wykupić płatny pakiet albo zapłacić za całodzienne nabijanie punktów... bo z tym ograniczeniem co 6godzin to mi się po 50-60pkt dziennie nabija maks... także trochę szkoda czasu.. a tak jak pisałem, jestem skłonny zapłacić kaskę no ale chciałbym wcześniej zobaczyć jaką kolwiek możliwość zarabiania, bo na razie to słabo wygląda....


RE: Pozycja na yt - comanche - 06-01-2014 20:30

To w czym problem? na SYV nabijasz punkty tak, ze przekrocza magiczne 301, a potem na reszcie dajesz...


RE: Pozycja na yt - mypy - 06-01-2014 20:37

no ale to muszę pięć dni zbierać żeby mieć te 301 kredytów a to jakies 5 dni mi zajmie pewnieBig Grin no ale pomyslę nad wykupieniem pakietu 5tys za 5$ w takim razie... CIekawe czy to coś da w ogole i moje filmiki będa miały większe zainteresowanie...


RE: Pozycja na yt - comanche - 06-01-2014 21:01

Dziwne bo ja za jednym zbieraniem na SYV mam okolo 130 - 160 punktow