Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! (/Temat-Zarabiaj-na-rozdawaniu-pieniedzy-83506)



Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - edikiu - 10-01-2014 22:36

Witam, chciałbym wam zaprezentować prosty sposób na zarabianie poprzez rozdawanie voucherów na 20 zł na http://www.klubznizek.pl .

Krok 1
Załóż konto na http://www.afiliant.com
Krok 2
[Obrazek: qPeHqIY.png]
Dołącz do programu klub zniżek (powinni na 99% zaakceptować!)
Krok 3
Promuj to (niżej opisane jak) i najlepiej z graficzną prezentacją np:
[Obrazek: N5yZXzW.png]
Podsumowanie
Nie jest to może zbyt długi poradnik, ale uważam że mało osób wie o tym programie w dodatku dołączyłem moje własne paintowe arcydzieła które możecie zastosować! Za każdą osobę która zapiszę się do newslettera dostajemy 1.6zł a oni voucher 20 zł (do wykorzystania przy zakupie za co najmniej 100zł) ale tego nie trzeba pisać za to warto wspomnieć że najtańsze przedmioty są u nich już za 19zł z darmową wysyłką.

Promowanie
Ponieważ leciało mało reputów postanowiłem dodać do poradnika kilka sposobów którymi można promować uw sposób.
Sposób 1
Oczywiście fora internetowe! Najlepiej w działach konkurs dodajemy wątek "Darmowe 20zł" jakiś tak opis + to zdjęcie co tam dałem
Sposób 2
Na facebookowych grupach np. coś takiego "nie traktujcie tego jak spam, jestem już dosyć długo w tej grupie i chciałbym wam pokazać jak dostać 20 zł za darmo na (i tu link)"
Sposób 3
tu wymogiem jest własny fanpage wrzucamy tak posta z podpisem że jest już nas tyle i tyle (ilość like) i z tej okazji nawiązaliśmy współprace z serwisem klub-zniżek (link)


RE: Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - prololex - 11-01-2014 07:19

Widziałem to na pewnym fp z nastolatkami to twój fp ? Big Grin
Ile z tego zarabiasz ?


RE: Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - edikiu - 11-01-2014 09:16

@tak z tamtego postu jakieś 50/60zł, ale na razie sobie daruję ten sposób na rzecz innej niszy!


RE: Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - Boniekk - 12-01-2014 17:54

Wypłacają na paypal ?


RE: Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - edikiu - 12-01-2014 21:12

@up z tego co wiem to nie.


RE: Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - szufliko - 14-01-2014 17:02

poszedł reputt...
ciekawe, muszę spróbować...


RE: Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - edikiu - 15-01-2014 14:03

@up dodałem jeszcze sposoby na "promowanie" tego, ponieważ mało reputów leciało, ty byłeś pierwszy Smile


RE: Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - acrossv13 - 29-01-2014 21:23

Jak z wypłatami ? Dostał ktoś od nich wypłate Smile ?


edikiu wyczyść sobie skrzynke Tongue


RE: Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - mlekoju - 29-01-2014 21:42

Serwis jest wypłacalny od bardzo dawna. Sam w zeszłym roku zgarnąłem od nich kilka wypłat. Teraz znowu do niego powróciłem.


Zarabiaj na rozdawaniu pieniędzy! - Hybrid1990 - 03-06-2021 13:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.