Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdSense na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: AdSense na youtube (/Temat-AdSense-na-youtube-84863)



AdSense na youtube - wichrzyciel - 02-02-2014 00:38

Cześć.Mam takie pytanie.Otóż jeden z moich filmików ma ponad 50 000 wyświetleń.Dopiero niedawno dołączyłem do tego programu AdSense i tu pytanie.Czy dostanę jakieś $ za te 50tyś wyświetleń czy pieniądze będą naliczane dopiero od momentu kiedy dołączyłem do AdSense?


RE: AdSense na youtube - Admin - 02-02-2014 01:47

Żadnych, bo niby za co? Nie miałeś żadnej umowy, nie korzystałeś z partnerstwa, więc Ci się żadne pieniążki nie należą. Poza tym film musi zostać zaakceptowany by zaczął dla Ciebie zarabiać, nie każdy materiał filmowy zostanie zaakceptowany.


RE: AdSense na youtube - wichrzyciel - 02-02-2014 13:28

Jakie są obecne stawki za wyświetlenia filmów na YT i wejścia na stronę/bloga?


RE: AdSense na youtube - DeI - 03-02-2014 00:25

średnia kasa za 1000 wyświetleń to 2zł.

i nie ciesz się że mając np. te 50k viewsów to dostaniesz 100zł połowe viewsów pożerają adblocki