Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z otworzeniem Panelu Sterowania i Worda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z otworzeniem Panelu Sterowania i Worda (/Temat-Problem-z-otworzeniem-Panelu-Sterowania-i-Worda-86081)



Problem z otworzeniem Panelu Sterowania i Worda - m4rcin93 - 20-02-2014 23:27

Mam problem z otworzeniem Panelu Sterowania, a konkretnie z tym, że pojawia się komunikat o tym, że "Program eksplorator windows przestał działać".

Drugi problem to to, że nie mogę otworzyć plików Wordem,Excelem,Accessem itd. Pojawia się błąd: "System operacyjny nie jest obecnie skonfigurowany do uruchomienia tej aplikacji."

Dodam, że umiem korzystać z Google i usunięcie pliku z FireBirdem nie pomoże, bo nic takiego nie instalowałem.
Czyściłem kompa Combofixem, Malwaresbytes i innymi i w prawdzie coś wykryło, ale nie pomogło.

Miał ktoś podobny problem?


RE: Problem z otworzeniem Panelu Sterowania i Worda - MilanFan - 20-02-2014 23:34

Te problemy pojawiły się tak nagle czy jednak coś zrobiłeś?


RE: Problem z otworzeniem Panelu Sterowania i Worda - m4rcin93 - 21-02-2014 15:07

Nagle, żadnych programów nie instalowałem, tym bardziej podejrzanych..

Chyba komp się prosi o format Undecided


RE: Problem z otworzeniem Panelu Sterowania i Worda - MilanFan - 21-02-2014 16:11

Zrób może Przywracanie systemu. Powinno pomóc. Wink


RE: Problem z otworzeniem Panelu Sterowania i Worda - kuleczka91 - 21-02-2014 16:28

Mi na większość problemów pomagało przywracanie systemu, w skrajnych przypadkach format. Akurat mi sie coś popierdzieliło w systemie, że co bym nie otworzyła wyskakiwał błąd, w ogóle nie szło sie dostać do Panelu sterowania. Pokopiowałam sobie pliki poprzez jakiś tam Windows Live CD, a później o dziwo po ponownym uruchomieniu kompa udało mi się dostać do przywracania systemu do fabrycznego stanu, a wcześniej nie dawało rady xD Próbowałam wcześniej też czyszczenie różnymi programami, ale wychodzi na to, że to jakieś badziewie, a nie pomoc ratująca system, bo nic nie wykryło. Wg mnie był to jakiś wirus i lepszym rozwiązaniem było zrobienie formata niż martwienie się na zapas kiedy znowu będę miała problem z systemem.


RE: Problem z otworzeniem Panelu Sterowania i Worda - m4rcin93 - 22-02-2014 01:52

Kuleczka > ściana > gleba > ... > .. .>> Rokszi

Mam Windowsa z Dreamsparka, nie wiem czy ogarnę to, się zobaczy!

DZIENKI! ;_;


Problem z otworzeniem Panelu Sterowania i Worda - Hybrid1990 - 08-08-2020 20:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.