Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Peryferia dla gracza, co kupić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Peryferia dla gracza, co kupić? (/Temat-Peryferia-dla-gracza-co-kupic-86232)

Strony: 1 2


Peryferia dla gracza, co kupić? - Tomeg622 - 23-02-2014 15:19

Cześć, ostatnio udało mi się zebrać w necie trochę pieniędzy,a jako, że lubię grać, chciałbym je przeznaczyć na myszkę, klawiaturę i podkładkę pod mysz (w sumie głównie dla tych zakupów zacząłem moją przygodę z zarabianiem). Mam spory dylemat i nie wiem co wybrać. Piszcie co polecacie, używacie i co jest dobre waszym zdaniem.

PS. Dodam jeszcze, że na myszkę i klawiaturę chcę wydać maks 200zł (razem 400).


RE: Peryferia dla gracza, co kupić? - vankosiara - 23-02-2014 15:34

Czego wymagasz od podkładki?
Szybkości czy precyzji?

Co do myszki nie da się dokładnie określić jaką mamy Ci podać. Chcesz przyciski makro? Jaka czułość sensora? Lekka czy ciężka? Jakie gabaryty?

Co do klawiatury to polecam Microsoft Sidewinder X4 lub jak uda Ci się to X6 ew. Razer Arctosa.


Odp: Peryferia dla gracza, co kupić? - casualsprojects - 23-02-2014 15:46

No i do czego myszka?
ja pod kątem counter-strike'a kupiłem steelseries kinzu - i z całą pewnością mogę ją polecić każdemu Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Peryferia dla gracza, co kupić? - Tomeg622 - 23-02-2014 15:53

Ok, już precyzuje moje wymagania co do sprzętu.

Co do myszki to chciałbym, aby była dość duża (ale nie wielka), oczywiście miała dobry sensor (jak dla mnie może być zarówno optyczny jak i laserowy) r, nie jest mi potrzebne zbyt dużo przycisków, fajnie żeby miała jakieś bajery (np. podświetlenie, ciężarki, możliwość zmiany dpi w locie, jakieś profile, oczywiście nie musi to być wszystko z tego)

Co do klawiatury to nie chce mechanicznej (zbyt głośna), oprócz tego nie mam zbyt dużych wymagań.

Jeśli chodzi o podkładkę to wolałbym jakiś kompromis pomiędzy szybkością, a precyzją, albo coś bardziej precyzyjnego, zastanawiam się nad razerem goliathusem.

Edit. Grywam głównie w fpsy, w strategie czy mmo grywam bardzo rzadko.


RE: Peryferia dla gracza, co kupić? - Coristo - 23-02-2014 15:55

Podkładka Goliathus
Mysz: Rocat Savu
Klawiaturka: A może jakiś Flat/ Ultra-flat ?


RE: Peryferia dla gracza, co kupić? - Tomeg622 - 23-02-2014 16:22

(23-02-2014 15:55)Coristo napisał(a):  Podkładka Goliathus
Mysz: Rocat Savu
Klawiaturka: A może jakiś Flat/ Ultra-flat ?
Zastanawiałem się nad kupnem roccata kone+, kone xtd, a do savu jestem dość sceptycznie nastawiony.

Jakie klawiatury masz na myśli, po prostu płaskie, czy z niskim skokiem klawiszy. Ja osobiście klawiaturkę wolę mieć ustawioną wyżej.


RE: Peryferia dla gracza, co kupić? - badii - 23-02-2014 16:47

MysKe to mozesz x7 kupic, dobra i w rozsadnej cenie Wink tylko ta nowsza Tongue
Podkladka allplay qpad i zestaw jak ta lala Wink


RE: Peryferia dla gracza, co kupić? - Tomeg622 - 23-02-2014 17:01

(23-02-2014 16:47)badii napisał(a):  MysKe to mozesz x7 kupic, dobra i w rozsadnej cenie Wink tylko ta nowsza Tongue
Podkladka allplay qpad i zestaw jak ta lala Wink
No nie wiem, jak dla mnie to jakość wykonania a4techów pozostawia trochę do życzenia, wolę jednak dołożyć i kupić coś pożądniejszego.


RE: Peryferia dla gracza, co kupić? - Kede - 23-02-2014 19:39

a4techy szybko się psują niestety Wink

Co do bajerów:
https://www.google.pl/search?q=cyborg+R.A.T&oq=cyborg+R.A.T

Wink


RE: Peryferia dla gracza, co kupić? - Babcia_Irenka - 23-02-2014 20:00

Klawiatura: Tracer Avenger - 120 zł
Myszka: Genius Gila, albo SteelSeries Rival, za obie 199 zł