Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Podatek? (/Temat-Podatek-92989)



Podatek? - HaractereK - 22-06-2014 18:08

Witam,
Mam 15 lat, mam do wypłaty 21.47$. Czy mogę wypłacić te pieniądze na swoje konto czy muszę coś dodatkowo odliczać jakiś podatek czy coś? Niestety jestem w tym zielony, za każdą odpowiedź podziękuje "+" Smile
Jeśli musiałbym coś dodatkowo robić to prosiłbym o podpowiedź co będzie najlepszym rozwiązaniem dla mnie.


RE: Podatek? - Qwik - 22-06-2014 18:10

Wszystko co dostaniesz musisz zgłosić ale kwota do bodajże 3200 zł na rok jest wolna od podatku wiec dostaniesz zwrot.


RE: Podatek? - HaractereK - 22-06-2014 18:27

Okej, zgłosić.. ale gdzie ? Big Grin Mógłbyś mi powiedzieć wszystko co jak i gdzie, jakiś poradnik? Z góry dzięki Wink


RE: Podatek? - Onyke - 22-06-2014 21:11

Za taką kasę nikt Ci problemów nie narobi.
Wypłać i nic nigdzie nie zgłaszaj.


RE: Podatek? - flown - 23-06-2014 22:24

Tak jak kolega wyżej rzekł nie bedziesz mial przykrosci z powodu 60zł. Gdy zaczniesz zarabiać wieksze kwoty przyda ci sie TEN wątek.

Pozdrawiam Smile


RE: Podatek? - HaractereK - 25-06-2014 08:14

Dziękuje bardzo, można zamknąć Smile


RE: Podatek? - Pietia - 27-07-2014 18:31

Chyba, że ktoś Cię zgłosi, szczególnie, że w wieku 15 lat sam nie możesz rozliczyć się z podatku.