Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WWW - sposoby zarabiania / tematyka strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WWW - sposoby zarabiania / tematyka strony (/Temat-WWW-sposoby-zarabiania-tematyka-strony-94617)



WWW - sposoby zarabiania / tematyka strony - PlayR - 22-07-2014 17:04

Witam
Od pewnego czasu planuję napisać stronę dzięki której trochę zarobię - dodam, że na płatnym hostingu i dobrze by było jakby chociaz opłata za niego - 50zł-100zł w ciągu roku się zwróciła.
Problem jest taki, że nie wiem jaką tematykę strony wybrać, a mam do wyboru serwis lub forum o grach(niestety jest ich bardzo dużo już w internecie i może nie wypalić, zarobek ? reklamy), playlistę do youtube(byłaby bardziej przejrzysta niż te oryginalne z yt i z kilkoma udogodnieniami, zarobek taki sam) lub czat z tym, że wstawiane linki użytkowników byłyby automatycznie skracane, jeszcze są pomysły typu beatpad - wiadomo klawiatura Tongue(ich także jest dużo w internecie lecz większość to jakieś badziewia, a ten wyróżniałby się masą funkcji i może jak wypali możliwością podłączenia zewnętrznego kontrolera) albo strona z generowanymi userbarami i tego typu rzeczami.
Co o tym sądzicie ? Która strona by wam bardziej przypadła do gustu ? Big Grin

Pozdrawiam
PlayR

@dół: Już kiedyś napisałem "szkielet" do czatu więc teraz tylko się z grafiką pobawię Wink


RE: WWW - sposoby zarabiania / tematyka strony - dzemba - 24-07-2014 13:06

Czat według mnie chyba najlepszy, ale nie wiem czy cie nie przerośnie napisanie go.


WWW - sposoby zarabiania / tematyka strony - Hybrid1990 - 18-04-2021 12:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.