Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB app - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: FB app (/Temat-FB-app-94836)

Strony: 1 2


FB app - Yeahh - 26-07-2014 12:23

Szukam aplikacji do fb która będzie blokować mój fp dla osób które nie dały like, do czasu kiedy zlajkują stronke.


RE: FB app - yazir - 26-07-2014 13:06

Przeredaguj tego posta tak by można było zrozumieć o co Ci chodzi.


RE: FB app - Yeahh - 26-07-2014 13:08

?
"Szukam aplikacji do fb która będzie blokować mój fp dla osób które nie dały like, do czasu kiedy zlajkują stronke."
Szukam aplikacji do fb na fanpage, która będzie blokować dostęp do fanpage dla osób które nie dały like stronie. Jak jakaś osoba da like to otrzyma automatycznie dostęp do strony.


RE: FB app - Lionel10 - 26-07-2014 14:38

Nie ma czegoś takiego


RE: FB app - Yeahh - 26-07-2014 15:02

(26-07-2014 14:38)Lionel10 napisał(a):  Nie ma czegoś takiego
To ty chyba nie wiesz jak zarabiają "farmerzy" z facebooka po 30-60 tys. mies.
Z resztą już widziałem takie coś więc jak to może nie istnieć, po prostu szukam kogoś kto ma kod Tongue


RE: FB app - Mauorycy - 26-07-2014 15:13

Cytat:To ty chyba nie wiesz jak zarabiają "farmerzy" z facebooka po 30-60 tys. mies.

Ale bredzisz...

30-60? Skąd wziąłeś takie dane? o.O
Ciężko jest czegoś takiego nie skomentować...



Co do aplikacji to nie ma czegoś takiego...Lionel10 ma rację...
Możesz co najwyżej zrobić ukrytą treść w aplikacji static html:
Tutaj


RE: FB app - Juhas - 26-07-2014 15:21

Ja widziałem ale to nie były fanpage tylko aplikacje


RE: FB app - yazir - 26-07-2014 15:22

@[Yeahh] pokaż przykład, bo jak widzisz to nikt nie rozumie o co Ci chodzi, może poprostu źle to tłumaczysz nam


RE: FB app - Yeahh - 26-07-2014 15:27

"Ja widziałem ale to nie były fanpage tylko aplikacje"
No dokładnie chodzi mi o kod aplikacji może się źle wyraziłem ale wytłumaczyłem o co chodzi więc nie rozumiem problemu.

(26-07-2014 15:13)Mauorycy napisał(a):  
Cytat:To ty chyba nie wiesz jak zarabiają "farmerzy" z facebooka po 30-60 tys. mies.

Ale bredzisz...

30-60? Skąd wziąłeś takie dane? o.O
Ciężko jest czegoś takiego nie skomentować...

Tutaj
Wytłumaczę ci jedno. Rozmawiałem z desmondem który posiadał 40fp (każdy powyżej 100k). Zarabiał na sieciach afilacyjnych i na robieniu skryptów do fb. Ma około 15 stron kwejkopodonych. 30-60 tys. są to średnie zarobki, wiadomo to nie jest stała kasa więc zarobki są różne i dużo to zależy. Skoro tą są brednie to możesz do niego napisać i się spytać, no ale jak wolisz żyć w błędzie że na tym forum sa wszyscy polacy zarabiajacy przez neta no to sory.

@Yazir
No właśnie nie mam za bardzo jak podać przykładu, kiedyś widziałem taki fp. Jakbym miał do niego linka to też bym nie miał problemu bo bym napisał do założyciela.


RE: FB app - ZexKox - 26-07-2014 22:00

Zgadza się były kiedyś takie aplikacje, ale Facebook je po blokował ponieważ było to zmuszanie ludzi do polubienia danej strony. W każdym bądź razie teraz za takie coś dość szybko można bana wyłapać. Co do tych aplikacji to były one dostępne jakieś 4 do 5 lat wstecz.