Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pre-paid BZ WBK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pre-paid BZ WBK (/Temat-Pre-paid-BZ-WBK-95107)

Strony: 1 2 3 4


Pre-paid BZ WBK - Assasinoo - 31-07-2014 11:07

Cześć Wink Zamówiłem sobie kartę BZ WBK, czytałem, że to karta podarunkowa, bez żadnych formalności mogę ją doładować i komuś wręczyć. Niestety przy rejestrowaniu jej na stronie banku musiałem podać Imię, nazwisko, adres, pesel i nr buta. O co chodzi? Big Grin Mogę ją wręczyć jako prezent mimo, że są moje dane?


RE: Pre-paid BZ WBK - MartinS - 31-07-2014 11:31

Jeżeli zamierzasz tam wpłacić pieniądze po to, żeby nie odprowadzać podatku, to dane weź stąd pl.fakenamegenerator.com i wypłacaj.


Jeśli po prostu chcesz wpłacić swój opodatkowany hajs i dać komuś to podaj swoje dane.


RE: Pre-paid BZ WBK - linoskoczek - 31-07-2014 12:02

Lepiej z Allegro zamawiać dlatego.


RE: Pre-paid BZ WBK - Assasinoo - 31-07-2014 12:42

Jest to karta zamówiona z allegro, po prostu liczyłem, że jakaś anonimowość tam będzie Big Grin No nic, to zostanę przy normalnym koncie. Dziękuje za pomoc, do zamknięcia.


RE: Pre-paid BZ WBK - MartinS - 31-07-2014 12:50

Jeżeli zamówiłeś kartę z allegro po to by omijać podatek, podaj tam fejkowe dane i wypłacaj z bankomatu Xpokerface


RE: Pre-paid BZ WBK - Szaman1644 - 31-07-2014 12:54

A jak nie to mi odsprzedaj Big Grin


RE: Pre-paid BZ WBK - MatiMaister - 31-07-2014 13:19

mBanku prepaid nie trzeba rejestrować wcale.
Wystarczyło wydać 5 zł więcej.
Natomiast co to za różnica, jeśli swoje dane podajesz pracodawcy.


RE: Pre-paid BZ WBK - MartinS - 31-07-2014 13:26

W mBankowych prepaidach wystarczy podać imię, nazwisko oraz adres, które można zdobyć tu pl.fakenamegenerator.com lub wymyślić samemu Smile


RE: Pre-paid BZ WBK - MatiMaister - 31-07-2014 13:30

Ja nie musiałem podawać nic. Po prostu karta działa. Jeśli chciałbym przypisać do niej jakieś inne konto do zwrotów, to wtedy trzeba dać dane.
W każdym razie jeśli chodzi o unikanie podatków, to trzeba by też podać lewe dane FireSub'owi FreeBiz'owi i innym, u których się zarabia.


RE: Pre-paid BZ WBK - DzejkobPL - 31-07-2014 13:35

X


∆ Wysłane z urządzenia mobilnego. ∆