Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z filmami online - player premium - jak działa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strona z filmami online - player premium - jak działa? (/Temat-Strona-z-filmami-online-player-premium-jak-dziala-98000)



Strona z filmami online - player premium - jak działa? - Ostatni Samuraj - 15-09-2014 12:14

Witam, ciekawi mnie na jakiej zasadzie działają playery premium na stronach z filmami online. Posiada ktoś może wiedzię na ten temat ? Wink


RE: Strona z filmami online - player premium - jak działa? - jasiek07 - 15-09-2014 12:32

Nie wiem o co ci do końca chodzi. Kupujesz premium i oglądasz z ich dedykowanych serwerów, zamiast z darmowych hostingów typu videobb


RE: Strona z filmami online - player premium - jak działa? - Ostatni Samuraj - 15-09-2014 12:41

hmm... czyli trzymają oni filmy na własnych serwerach? :o
sądziłem, że robią to "bardziej legalnie",


RE: Strona z filmami online - player premium - jak działa? - krazu - 15-09-2014 13:19

Niekoniecznie muszą trzymać na swoich serwerach. Mogą jeszcze mieć wykupione premki do poszczególnych serwisów i działać na zasadzie stron omijających limity.


RE: Strona z filmami online - player premium - jak działa? - Ostatni Samuraj - 15-09-2014 18:21

(15-09-2014 13:19)krazu napisał(a):  Niekoniecznie muszą trzymać na swoich serwerach. Mogą jeszcze mieć wykupione premki do poszczególnych serwisów i działać na zasadzie stron omijających limity.

takie serwisy tego nie wykrywają? nie banują takich kont, z których zamiast jednej osoby korzysta nagle 5 tys osób w tym samym czasie?

poszperałem trochę i widzę, że na tą chwilę jednym z najpopularniejszych serwisów, które hostują filmy online jest "hd3d". jednak na ich stronie nie ma żadnej bazy danych (listy) filmów. Myślicie, że serwisy typu kinoman, ekino, zalukaj itd same uploadują na tego typu serwisy filmy?


RE: Strona z filmami online - player premium - jak działa? - GoodLecki - 15-09-2014 22:56

serwery musza być tam gdzie prawo nie sięga.


RE: Strona z filmami online - player premium - jak działa? - DeNWu - 16-09-2014 11:19

(15-09-2014 18:21)Ostatni Samuraj napisał(a):  
(15-09-2014 13:19)krazu napisał(a):  Niekoniecznie muszą trzymać na swoich serwerach. Mogą jeszcze mieć wykupione premki do poszczególnych serwisów i działać na zasadzie stron omijających limity.

takie serwisy tego nie wykrywają? nie banują takich kont, z których zamiast jednej osoby korzysta nagle 5 tys osób w tym samym czasie?

poszperałem trochę i widzę, że na tą chwilę jednym z najpopularniejszych serwisów, które hostują filmy online jest "hd3d". jednak na ich stronie nie ma żadnej bazy danych (listy) filmów. Myślicie, że serwisy typu kinoman, ekino, zalukaj itd same uploadują na tego typu serwisy filmy?

No właśnie tak się zarabia na kontach premium. Wrzucasz film na jakiś serwis, gdzie możesz załadować film, oczywiście nałożone są pewne limity czy to w pobieraniu filmu, czy oglądaniu. Proponowane jest konto premium i jak ktoś kupi to uploader zarabia. Na strony typu zalukaj filmy wrzucają też zwykli użytkownicy, którzy chcieliby na tym zarobić. Admini też pewnie to robią, ale raczej tylko moderują Wink


RE: Strona z filmami online - player premium - jak działa? - Ostatni Samuraj - 16-09-2014 13:17

(16-09-2014 11:19)DeNWu napisał(a):  No właśnie tak się zarabia na kontach premium. Wrzucasz film na jakiś serwis, gdzie możesz załadować film, oczywiście nałożone są pewne limity czy to w pobieraniu filmu, czy oglądaniu. Proponowane jest konto premium i jak ktoś kupi to uploader zarabia. Na strony typu zalukaj filmy wrzucają też zwykli użytkownicy, którzy chcieliby na tym zarobić. Admini też pewnie to robią, ale raczej tylko moderują Wink
dzięki, wszystko zaczyna mi się powoli układać w głowie. Wink

ciekawi mnie tylko jeszcze to "omijanie limitów" przez strony z filmami online.. jak one to robią? i czy one rzeczywiście tak robią, a nie od razu lecą z contentem z własnych dedyków..


Strona z filmami online - player premium - jak działa? - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.