Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st (/Temat-Jak-zarobic-ponad-5-dziennie-na-Shorte-st-98673)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - rafalwoz11 - 28-09-2014 14:05

To mój pierwszy taki poradnik.. z góry przepraszam za błędy, braki czy jakiekolwiek łamanie regulaminu Smile

No to zaczynamy. Pokaże Wam dziś jak zarobić ponad $5 dziennie na praktycznie nic nie robieniu, oczywiście początek zawsze musi być pracowity, ale nie ma sie czego bać Smile

I Ogarnięcie facebooka
(Jeśli macie już fake konto - przejdź do pkt II)
1. Tworzymy konto dziewczyny na facebooku.
2. Szukamy w google zdjęć ładnej dziewczyny, zatem wpisujemy np: madzia fotoblog i szukamy fajnych fotek (najlepiej zróżnicowanych pod względem ubioru itp) i wrzucamy je na swojego fejsa (najlepiej około 2) no i tło najlepiej jakieś przemyślenia itp.

II Zabawa z botem
1. Pobieramy bota i robimy wszystko co napisał Klin w swoim poście Wink
Post Klin'a
2. Kiedy mamy już swojego bota, uruchamiamy go i klikamy Auto Group Joiner, wpisujemy tam swój login i hasło do fejsa. W Keywords wpisujemy któryś z tagów: directioner; belieber; 1D; zapraszamy do znajomych; ogłoszenia; sprzedam; polska; ask; największa grupa; itp. itd. wiadomo o co chodzi.
Ustawienia dołączania do grup:
Groups to Join Per Keyword: 250
Delay: 30
I czekamy dobrą godzinkę aż program za nas nazbiera trochę grup, a w Tym czasie kiedy bot dodaje Nas do grup przechodzimy do kolejnego punktu Smile


III Zakładamy konto na shorte
1. Wchodzimy na:
Reflink - to nic Cie nie kosztuje, a mi daje satysfakcję Wink
Czysty link Sad
I zakładamy konto.
2. Kopiujemy adres URL zdjęcia którego nie wrzuciliśmy na face, a jest na fotoblogu z którego braliśmy zdjęcia na profilowe do fejsa i wpisujemy je w Shorte (Tools > Quick link > Wklejamy link w pole "Shorten URL and get paid" i kopiujemy nowy skrócony link)
3. Wklejamy go najlepiej do notatnika, wpisujemy w nim formułkę np:
- Jak mam popracować nad swoimi udami? :/ (i tu SKRÓCONY link przez Shorte ze zdjęciem całej sylwetki)
- Fajny mam brzuszek? ;3 (i tu SKRÓCONY link ze zdjęciem brzucha)
Wystarczy być kreatywnym i wymyślić coś co przyciągnie (najlepiej facetów) do kliknięcia w link i ocenienia w komentarzu (zwiększa to zasięg postu) Smile
4. A znajomi? Sami przyjdą Big Grin

IV No to lajcik Cool
1. Przechodzimy do Naszego programu Ninja Blast.
2. Wchodzimy w Group Status Poster i logujemy się.
3. Klikamy: Test login > Ustawiamy Delay in Minutes: 1 > Wybieramy Load > Kiedy załapie Nam już wszystkie grupy wpisujemy w pole po prawej stronie naszą formułkę i klikamy Start
4. Wchodzimy w Statystyki wyświetleń shorte i obserwujemy wejścia.
+ Jeśli chcemy więcej wejść dodajemy komentarze jeśli ktoś Nam skomentował post, dodaje Nam to realności że nie jesteśmy fejkiem i zwiększa to zasięg postu przez co włączają sie do dyskusji nowe osoby, a my zyskujemy nowych znajomych i więcej wejść Big Grin

Jak już pisałem to mój pierwszy poradnik na zarabiam.com, z góry dziękuje za rejestrację z mojego reflinku to zachęci mnie to napisania kolejnego poradnika Smile
Jeśli są jakieś uwagi - piszcie.

Mój zarobek przez 4 godziny i co jakiś czas komentowania Smile
http://sh.st/yz2fa


RE: Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - wns18 - 28-09-2014 14:21

Przydało by się dopisać coś o fanpage ale ogólnie całkiem ok.


RE: Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - patyk91 - 28-09-2014 14:27

Sprawdze wieczorem i dam znać czy działa Smile


RE: Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - rafalwoz11 - 28-09-2014 14:32

Okej Smile Mi już wybiło 2007 wyświetleń i wpadło $3.36982 Big Grin
W razie problemów lub pytań pisać na pw, chętnie pomogę Tym którzy utworzyli konto z reflinku Tongue


RE: Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - TheArt - 28-09-2014 14:36

Ale jak do Ciebie napisac PW.


RE: Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - rafalwoz11 - 28-09-2014 14:37

Wejdź w mój profil > Dane Kontaktowe > Wyślij prywatną wiadomość Wink


RE: Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - maxi999 - 28-09-2014 15:27

Szkoda tylko że nie ma opcji dołączania do grup powyżej jakiejś ilości członków, bo tak to dodaje do miniaturowych grup nawet z 2 osobami co jest bez sensu.


RE: Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - rafalwoz11 - 28-09-2014 15:36

No niestety taka wada :/ Ale przez noc może rozsyłać linki, więc zarabiamy nawet kiedy śpimy Lol


RE: Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - Clovere - 28-09-2014 16:08

Na ilu grupach działasz ?

Ile czasu trzyma ci jedno konto ?


RE: Jak zarobić ponad $5 dziennie na Shorte.st - Pitman - 28-09-2014 16:14

A szybko ban wpada?